Üretim Hattı

EXTRUDER : Extrüzyon üretim sürecinin ilk adımıdır.
Çeşitli yoğunluk ve fiziksel özelliklere sahip granül halindeki ham maddeler extrüzyon tekniği ile film haline getirilir. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda fiziksel özellikler kazandırılmış bu filmler bobinler halinde bir sonraki işleme aktarılır.

BASKI-FLEXO: Baskı, üretimimizin ikinci sürecidir.
Müşterilerimiz tarafından arzu edilen tasarımlar, grafik bölümümüz tarafından hazırlandıktan sonra flexo baskı teknikleri ile solvent bazlı mürekkepler kullanılarak film üzerine aktarılır.

Flexo baskı tekniğinde dijital klişeler ile yüksek hızda 8 renge kadar baskılar büyük bir hassasiyet ve kontrol altında gerçekleştirilir.

LAMİNASYON : Solventli veya solventsiz laminasyon teknikleriyle PE, PET, BOPP, CPP, PA, Metalize ve Pearlize gibi değişik yapıda malzemeler ısı ve kimyasal dayanıma yüksek tutkallar kullanılarak lamine edilir.

DİLME : Üretim sürecinin son ayağı ürünlerimizin müşterilerimizin istediği ebat ve çaplara getirilmesidir.
Bunu sağlamak için üretimden çıkan büyük çap ve endeki bobinler müşterilerimizin dolum makinelerinde kullanılmak üzere istenilen çap ve ende hazır edilir.

KESME : Üretim sürecinin bu son bölümünde ürünler müşterilerimizin istediği çeşitli tip ve ebatlarda poşet haline getirilir.
 

Geri Dön